آموزش ثبت نام در اکسچنج بایننس

معرفی صرافی بایننس Binance

پلتفرم های زیادی برای ترید یا خرید و فروش ارزهای رمز نگاری شده در دنیا وجود دارد که شامل صرافی ها و کارگزاران مختلف می باشند و امروزه تعداد و تنوع بازارهایی که میتواندی در ن ها ارزهای دیجیتال از قبیل کوین های مختلف و توکن های مختلف را خرید و فروش کنید به حدود 16000 مارکت مختلف میرسد ,در بین تمام این پلتفرم ها میتوان به تعدادی از اکسچنج های معتبر با نام های صرافی هوبی Huobi و صرافی بیت مکس Bitmex و اکسچنج بیت تریکس Bittrex و اکسچنج بیت فنیکس Bitfinex و صرافی یا اکسچنج Binance اشاره کرد که در این بین صرافی بایننس نسبت به چند موضوع مهم میتواند انتخاب اول ما باشد.

اول : اعتبار صرافی بایننس می باشد که میتوان آنرا با دوئیچ بانک ( Deutsche Bank ) مقایسه کرد.

در این مقایسه میتوان گفت صرافی بایننس حدود دو برابر درآمد و گردش مالی بیشتر از دوئیچ بانک دارد.

این در صورتی است که اکسچنج بایننس مجموعا دارای 200 کارمند و دوئیچ بانک دارای 98000 کارمند می باشد و این موضوع نشان دهنده قدرت فناوری و تکنولوژی نسل جدید پول و ارزهای رمزنگاری شده می باشد و البته اکسچنج بایننس در بین دیگر صرافی ها به عنوان ده صرافی برتر دنیا شناخته میگردد.

دوم : صرافی بایننس دارای حساسیت کمتری نسبت به ایرانی ها نسبت شرایط تحریمی ایران می باشد و از این نظر تا حدودی میتواند خیال افرادی که در داخل ایران زندگی میکنند را راحت نماید.

سوم: نقد شوندگی در اکسچنج ها موضوع بسیار مهمی می باشد که رابطه مستقیمی با حجم گردش مالی آنها دارد.

چهارم: تعداد و تنوع در ارزهای دیجیتال می باشد که صرافی بایننس بیش از 400 کوین و توکن را برای خرید و فروش در اختیار شما قرار میدهد.

پس در مجموع با امتیاز دادن به موضوعاتی مانند تعداد مشتری,میزان گردش مالی , امنیتی که پول مشتری میتواند در صرافی بایننس داشته باشد,اعتبار اکسچنج و تنوع در خدمات و تعداد مارکت های معاملاتی ما صرافی بایننس را به عنوان انتخاب اول در نظر میگیریم.


نحوه ثبت نام و باز کردن حساب در صرافی بایننس

در شروع: از این قسمت (و یا با کلیک بر روی تصویر زیر) وارد بخش ریجیستری صرافی اصلی بایننس شوید.

مرحله اول

مانند تصویر زیر ایمیل (حتما معتبر باشد چون صرافی شما را در درجه اول با ایمیل می شناسد)

و رمز عبور خود را وارد میکنیم و تیک پذیرش شرایط قرارداد صرافی بایننس را علامت زده و در نهایت دکمه Register را میزنیم.

مرحله دوم

در شکل گرافیکی جالبی که صرافی بایننس برای ثبت نام نمایش میدهد پازل را در جای درست قرار دهید تا مشخص شود شما (ربات ثبت نام کننده) نیستید.

در ادامه به ایمیل خود مراجعه کرده و در ایمیلی که صرافی بایننس برای شما ارسال کرده بر روی Verify Email کلیک نمایید.(اگر در inbox ایمیل موجود نبود آنرا در spam جستجو کنید)

تا این بخش شما موفق شدید حساب جدیدی در صرافی بایننس ساخته و حساب خود را در بایننس فعال کنید.
 

چگونه امنیت حساب بایننس خود را ارتقا دهیم Binance Security

حالا زمان آن رسیده است که امنیت حساب خود را در اکسچنج بایننس ارتقا دهید زیرا مانند یک حساب بانکی شما در حساب صرافی بایننس خود پول نگهداری میکنید پس امنیت آن اهمیت ویژه ای دارد.

جهت امنیت حساب خود بعد از انتخاب پسوردی قوی که انواع کاراکترها را با تعداد زیاد داشته باشد,شما دو گزینه دارید اول فعال کردن بخش SMS Authentication که مانند پیامک های بانکی برای ورود و برداشت پول برای شما sms می آید.

اگر در ایران زندگی میکنید,بخش sms را در صرافی بایننس به شما پیشنهاد نمیکینم.اما توصیه میکنیم حتما بخش Google Authentication یا ورود دو مرحله ای را حتما فعال کنید.

تایید دو مرحله ای اپلیکیشنی هست متعلق به شرکت گوگل که در اکثر فروشگاه های اپلیکیشن به راحتی میتوانید دانلود و نصب کنید.

بعد از نصب اپلیکیشن روی موبایل خود وارد حساب بایننس خود شده و روی دکمه Google Authentication کلیک کنید یک QR کد به شما نمایش میدهد که میتوانید موبایل خود را روی آن گرفته تا QR کد مخصوص شما در اپلیکیشن موبایل شما ثبت شود.(به همین سادگی)

حال از این به بعد, هر بار بعد از وارد کردن لوگین و پسورد از شما کد Google Authentication را هم میخواهد. کافی است به اپلیکیشن موبایل خود رفته و رمز را خوانده و در بخش مربوطه وارد نمایید.
اعتبار صرافی بایننس Binance

آیا صرافی بایننس معتبر است؟

در یک کلمه میتوان گفت بله صرافی بایننس بسیار معتبر است

تا به امروز هیچ هکری نتوانسته صرافی بایننس را هک کند 

بایننس فقط یک اکسچنج نیست بلکه پلن تجاری بسیار گسترده ای در تمامی زمینه های مرتبط با ارزهای رمزنگاری شده برای بلند مدت دارد, که میتوان به فعالیت های آموزشی و بستر سازی های حرفه ای با هدف گسترش آگاهی مردم جهان در زمینه استفاده از بیت کوین و تمامی ارزهای دیجیتال اشاره کرد.

البته آموزش و فرهنگ سازی یکی از فعالیت های بایننس می باشد.صرافی بایننس دارای ارز دیجیتال اختصاصی خود را هم به نام بایننس کوین و علامت اختصاری BNB ارائه کرده است.همینطور اکسچنج بایننس مجموعه ای از مرکز تحقیقاتی را گرد هم آورده است که در جهت امنیت بیشتر و ارتقا جنبه های مختلف پول های رمزنگاری شده تحقیق و بررسی مینمایند یا راه اندازی مجموعه خیریه ای که توسط بایننس مدیریت میشود.

 

اطلاعات کلی در رابطه با امکانات و تاریخچه صرافی بایننس

 

موسس: چانگپنگ ژائو       نام بایننس: ترکیب دو عبارت Binary و Finance   


 تعداد مارکت ها: بیش از 400        نوع پلتفرم ها: وب ترید – اپلیکیشن اختصاصی موبایل


سقف تراکنش روزانه: حساب تایید نشده=2 بیت کوین روزانه      حساب تایید شده=100 بیت کوین روزانه 


کارمزد خرید و فروش:  حساب معمولی 0.1 درصد و حساب های vip کارمزد کمتر


حداقل مبلغ خرید و فروش در صرافی بایننس:  0.001 بیت کوین


تراکنش مالی روزانه صرافی بایننس: حدود پانصد میلیون دلار   


قدرت انجام ثبت و پشتیبانی معاملات مشتری ها در صرافی بایننس:  1,400,000 سفارش را در هر ثانیه

 

مشاهده وب سایت صرافی بایننس

 
آموزش واریز Deposit و برداشت Withdraw در صرافی بایننس Binance

واریز پول به حساب خود در صرافی بایننس:

بعد از وارد شدن به حساب خود در صرافی بایننس برای شارژ حساب از طریق بیت کوین( یا هر ارز رمزنگاری دیگر) از منو اصلی به ترتیب Wallet و بعد Deposits وارد صفحه واریز میشوید.حال ارز مورد نظر خود را انتخاب نمایید.

حال یک آدرس کیف پول عمومی برای ارسال پول برای شما نمایش داده میشود که میتوانید مبلغ را به آن ارسال کنید تا در والت بایننس شما قرار بگیرد.بهتر است حساب خود را با استفاده از بیت کوین شارژ نمایید.

همچنین برای برداشت پول خود از صرافی بایننس از منو Wallet وارد گزینه Withdraw شده و مشابه مراحل واریز عمل نمایید.

 


آموزش تجارت و خرید و فروش در پلتفرم معاملاتی صرافی جهانی بایننس Binance Trade

دو حالت مختلف جهت ترید در پلتفرم معاملاتی بایننس Binance وجود دارد:

یک:  Basic (پایه)      دو:  Advanced (پیشرفته).

در کل شما از هر دو حالت میتوانید استفاده کنید.فقط در حالت پیشرفته ابزارها و اندیکاتورهای مختلفی برای تحلیل در اختیار شما قرار میگیرد.

در ادامه تمام بخش های صفحه تجاری پیشرفته پلتفرم صرافی بایننس را در هشت قسمت مختلف را مشاهده نمایید:

  1. انتخاب یکی از جفت های ارزی موجود برای معامله
  2. نمودار قیمت ارز دیجیتال بر اساس محدوده‌ زمانی دلخواه
  3. قیمت آخرین معامله انجام شده‌
  4. سفارش‌های خرید که به صورت نزولی ثبت می‌شوند؛ یعنی همواره اولین سفارش دارای بیشترین قیمت است
  5. سفارش‌های فروش که به صورت صعودی ثبت می‌شوند؛ یعنی همواره اولین سفارش دارای کمترین قیمت است
  6. نمایش کل معاملات انجام شده
  7. سفارشات انجام نشده (Open Orders)، تاریخچه سفارشات (Order History)، سابقه‌ معاملات (Trade History) و موجودی حساب (Funds)
  8. ثبت سفارش خرید/فروش جدید با قیمت مشخص و تعداد مورد نظر (Limit)، ورود سفارش خرید/فروش جدید به قیمت آخرین سفارش موجود در بازار (Market)، تعیین حد سود و حد ضرر برای سفارش‌ها (Stop-Limit)