قیمت لحظه ای صد رمز ارز دیجیتال برتر جهان

قیمت لحظه ای بیت کوین و صد رمز ارز دیجیتال برتر جهان

جدول زیر برای شما اطلاعات لحظه ای ارزهای رمزنگاری شده را جمع آوری کرده است. همانطور که میدانید بیش از دو هزار ارز مرزنگاری شده در جهان وجود دارد که تعداد صد رمز ارز بصورت رقابتی همیشه در صدر لیست قرار دارند و این لیست با توجه به پیشرفت هر سکه دیجیتال تغییر میکند.

مثلا NEO امروز در رتبه هفدهم جدول ما قرار دارد اما امکان دارد در چند روز آینده به رتبه خیلی پایین تری نزول کند یا حتی در رده شانزدهم جدول قرار بگیرد پس جدول صد رمز ارز برتر جهان در سایت یکراز بصورت لحظه ای رتبه و تمام اطلاعات مهم ارزهای اصلی را برای شما به نمایش میگذارد.آموزش استفاده از جدول صد رمز ارز دیجیتال برتر جهان

ستون اول #: رتبه سکه های دیجیتالی را میتوانید ببینید که بصورت لحظه ای به روز میشوند و نسبت به رشد هر ارز دیجیتال قابل تغییر هستند.


ستون دوم Name : نام ارز رمزنگاری شده به همراه علامت اختصاری و لوگو اختصاصی آنرا مشاهده مینمایید.


ستون سوم Price : قیمت تمام سکه های دیجیتال و توکن های روز دنیا را به دلار و لحظه ای مشاهده مینمایید.


ستون چهارم Changes 24h : درصد تغییرات قیمت افزایشی یا کاهشی در بیست و چهار ساعت گذشته


ستون پنجم Market Cap : کل سرمایه موجود در ارز دیجیتال مورد نظر را نمایش میدهد که افزایش آن نشان دهنده بالا رفتن تقاضا و قدرت سرمایه گذاری بر روی آن خواهد بود که شما میتوانید روزانه افزایش یا کاهش کل سرمایه موجود ارز مورد نظر حود را رصد کنید.


ستون ششم Volume : حجم سرمایه را در مارکت هر ارز نشان میدهد که با تجزیه و تحلیل مبلغ حجم معاملات (volume) شما میتوانید قوی بودن یا ضعیف بودن روند این ارز دیجیتالی را تخمین زده و تحلیل درست تری را انجام دهید.


ستون هفتم Supply :  در این ستون مقدار مشخصی از رمز ارز دیجیتالی که تا به امروز استخراج شده است را میتوانید مشاهده نمایید.


(برای ورود به سایت لوکال بیتکوین از IP ایران استفاده نکنید)