آموزش کار با صرافی های بین المللی بیت کوین

 • معرفی صرافی بین المللی لوکال بیت کوین

  هدف این آموزش و معرفی صرافی لوکال بیت کوین ایجاد امنیت و راحتی برای شما می باشد تا از این پس با آگاهی و بدون نیاز به شخص یا شرکتی که به آن وابسته باشید در بستر یک پلتفرم جهانی بتوانید بیت کوین مورد نیاز خود را با ریال بخرید و به ریال هم بفروشید.علاوه بر اینکه میتوانید در صرافی لوکال بیت کوین با هر ارز دیگری بیت کوین بخرید و بفروشید.

  هر آنچه که شما درباره صرافی و نحوه خرید و فروش بیت کوین نیاز دارید بدانید را در ادامه مطالب دنبال کنید…

 • آشنایی با معماری صرافی لوکال بیت کوین

  شما اگر وارد صنعت استخراج بیت کوین شده اید و یا هدف این کار را دارید و یا میخواهید تجارت و خرید و فروش بیت کوین را انجام دهید باید بدانید که یکی از دغدغه های اصلی ماینرها و تریدرهای بیت کوین میتواند نحوه خرید و فروش بیت کوین باشد.

  در این بخش قصد داریم بطور تخصصی و کامل شما را با روش کارکرد یکی از معتبرترین صرافی های خرید و فروش بیت کوین در جهان آشنا کنیم.

   

  برای اینکه با بستر فوق العاده صرافی لوکال بیتکوین بهتر آشنا بشوید مثالی میزنیم:

  امروز شما در ایران هستید و قصد خرید بیت کوین را دارید,میتوانید به راحتی در چند دقیقه با پرداخت ریال مقدار بیت کوین مورد نیاز خود را بخرید,حال هر زمان که بخواهید میتوانید به قیمت بالاتر بیت کوین خود را بفروشید و ریال دریافت کنید و یا حتی اگر مثلا به کانادا مهاجرت کردید میتوانید به راحتی بیت کوین خود را در همین صرافی به دلار کانادا بفروشید و دلار کانادا دریافت کنید و این امکان در لوکال بیت کوین در همه جای دنیا برای شما مهیا می باشد.


  شما به دو روش میتوانید در صرافی لوکال بیت کوین خرید و فروش انجام دهید:

  روش اول(روش سریع):

  مثلا شما قصد فروش بیت کوین را دارید.نسبت به قیمت های اعلام شده و درجه اعتبار ,به آگهی یکی از خریداران بیت کوین مراجعه کرده و به سرعت بیت کوین را میفروشید.

  روش دوم(آگهی فروش):

  در این روش شما عجله ای برای فروش ندارید و هدفتان این است که به بالاترین قیمت بیت کوین خود را بفروشید.

  پس از طریق روش دادن آگهی(که در همین صفحه آموزش داده شده است) یک قیمت پیشنهادی اعلام میکنید و خریداران به شما مراجعه میکنند.

  لازم به ذکر است که حجم تراکنش در صرافی لوکال بیت کوین بالا بوده و تعداد خریداران و فروشندگان زیاد می باشد.

 • نحوه ساخت کیف پول یا والت شخصی بیت کوین

  یکی از مزایای خوب داشتن حساب وریفای شده در صرافی لوکال بیت کوین این است که شما صاحب یک کیف پول یا والت شخصی بیت کوین خواهید شد که علاوه بر اینکه امنیت بسیار بالایی برای نگهداری بیت کوین دارد(مراجعه شود به بخش آموزش بالا بردن امنیت حساب) شما هر زمان بخواهید میتوانید بیت کوین خود را به بهترین قیمت و در آرامش و امنیت بفروشید.

  اگر به دنبال ساخت کیف پول بیت کوین (والت بیت کوین ) هستید آموزش های ایجاد حساب معتبر و وریفای شده در صرافی لوکال بیت کوین را انجام دهید تا برای همیشه یک حساب معتبر در یک صرافی معتبر و هم یک کیف پول معتبر بیت کوین به همراه امنیت بالا داشته باشد.

    

 • اهمیت داشتن حساب معتبر در لوکال بیت کوین

  پس الان میدانید که داشتن یک حساب معتبر و وریفای شده برای شما در لوکال بیت کوین یک امر بسیار واجب می باشد,پس اگر حتی در حال حاضر قصد خرید و فروش بیت کوین را ندارید حتما در چند مرحله ساده یک حساب برای خود ایجاد کرده و با آموزش های یکراز حساب خود را وریفای نمایید.

  آموزش ها به یک روش ساده و قدم به قدم و تصویری برای شما آماده شده است,اگر مراحل را با دقت انجام دهید حساب لوکال بیت کوین شما به روش درستی وریفای خواهد شد و برای شما هیشگی خواهد بود.

 • آیا صرافی لوکال بیت کوین معتبر است؟

  صرافی لوکال بیت کوین یکی از معتبر ترین صرافی های جهان است به این دلیل که پلتفرمی را ایجاد کرده که دارای ساز و کارهای کارآمد می باشد و افراد میتوانند در هر جای دنیا با هم به خرید و فروش بیت کوین بپردازند بدون اینکه شخصی بتواند کلاهبرداری کند.

  تمام افرادی که در لوکال بیت کوین حساب دارند هویت شخصی,ایمیل و تلفن آنها رجیستر شده است و میتوانید خرید بیت کوین با ریال را با آنها انجام دهید.توجه داشته باشید که لوکال بیت کوین در تمام کشورهای جهان مورد استفاده خریداران و فروشندگان بیت کوینمی باشد که خرید بیتکوین آنلاین را انجام میدهند. 

  شما میتوانید خرید بیت کوین در تهران,خرید بیت کوین در اصفهان یا خرید بیت کوین در مشهد و خرید بیت کوین در تمام شهرهای ایران را در لوکال بیت کوین انجام دهید زیرا ساز و کار این صرافی بیت کوین بدون محدودیت مکانی و زمانی می باشد. 

  بطور مثال اگر کسی برای فروش بیت کوین با شما وارد معامله شود صرافی لوکال بیت کوین در وهله اول مبلغ اعلامی او را بررسی میکند و در وهله دوم مبلغ بیت کوینی را که قرار است به شما بفروشد را بلوکه میکند و بعد از واریز شما اتومات بیت کوین به کیف پول یا همان والت شما واریز میگردد.

  همینطور شما در لوکال بیت کوین دارای یک کیف پول یا والت بیت کوین هستید و حسابی که دارای امنیت بالا می باشد مانند ورود دو مرحله ای,پس شما اگر قصد خرید و نگهداری بیت کوین را هم داشته باشد میتوانید به راحتی در صرافی لوکال بیت کوین خرید کنید و بیت کوین خود را در والت بیت کوین خود ( کیف پول بیت کوین )با امنبت بالا نگهداری نمایید و هر زمان که خواستید در هر کجای دنیا به راحتی بیت کوین را به بهترین قیمت بفروشید.

ثبت نام اولیه

.

مرحله اول

ثبت نام اولیه و تایید ایمیل

از طریق دکمه Sign up وارد بخش ثبت نام اولیه شده و بعد از تکمیل فرم دکمه Register را بزنید.

بعد از تایید قوانین سایت, یک ایمیل تایید به ایمیل شما ارسال میشود.در صفحه ایمیل خود رفته و بر روی لینک تایید ایمیل کلیک نمایید تا وارد مرحله بعد شوید.

تکمیل پروفایل

.

.

ادامه مرحله اول

تکمیل پروفایل 

در این مرحله نام و نام خانوادگی حقیقی خود را(مشابه پاسپورت) نوشته شماره تلفن همراه خود را بصورت صحیح وارد کرده (دقت کنید شماره را با +98 شروع کنید) و در نهایت نام کشور خود را مشخص نمایید و بر روی دکمه Submit کلیک کنید.

وریفای SMS

.

.

ادامه مرحله اول

 وریفای تلفن همراه

در این قسمت عددی را که به تلفن همراه شما پیامک شده است را وارد نمایید تا تلفن همراه شما نیز وریفای شود.

اگر زمان زیادی طول کشید و sms برای شما ارسال نشد میتوانید درخواست مجدد دهید تا دوباره sms ارسال شود.

حتی اگر باز هم sms دریافت نکردید دکمه Request a phone call را بزنید تا با شما تماس گرفته شده و صدای ظبط شده ای کد را برای شما بخواند.

ویرایش و تنظیمات حساب

.

.

مرحله دوم

ویرایش و تنظیمات پروفایل

جهت تنظیمات و وریفای کردن نهایی حساب مطابق تصویر وارد بخش Settings شوید.

ویرایش و تنظیمات پروفایل

مرحله دوم

ویرایش و تنظیمات پروفایل

مطابق تصویر بخش Timezone را بر روی تهران تنظیم نمایید.

در بخش Introduction میتوانید هر توضیحی درباره شرایط و نحوه خرید و فروش خود را بنویسید و دکمه Save changes را بزنید.

همینطور در این بخش از صرافی لوکال بیت کوین میتوانید ایمیل و شماره تلفن همراه خود را تغییر دهید.

وریفای نهایی

.

.

ادامه مرحله دوم

وریفای نهایی حساب

در حال حاضر در صورتی که شما بخش های قبلی را درست انجام داده باشید در وب سایت صرافی لوکال بیت کوین ایمیل و تلفن همراه شما وریفای شده است.حال برای وریفای مشخصات هویتی خود ,مطابق تصویر بر روی دکمه Verify identity کلیک نمایید.

وریفای مشخصات هویتی

.

.

.

ادامه مرحله دوم

وریفای نهایی حساب

در این بخش مطابق تصویر بر روی دکمه Start کلیک کنید

وریفای مشخصات هویتی

ادامه مرحله دوم

وریفای ID کارت

در این بخش اول کشوری که در آن اقامت دارید را مشخص نمایید.

دقت کنید که در صرافی لوکال بیت کوین برای وریفای حساب از افراد مقیم ایران فقط پاسپورت پذیرفته میشود اما در کشورهای دیگر افراد میتوانند یکی از مدارک خود اعم از گواهینامه رانندگی,ID کارت و یا پاسپورت را ارائه دهند.

پس بعد از انتخاب کشور بر روی مدرکی که میخواهید ارائه دهید کلیک نمایید. 

آپلود تصویر شناسایی

آپلود و ارسال تصویر هویتی

شما میتوانید در این بخش با استفاده از گزینه Take photo بوسیله دوربین لپ تاب یا گوشی از مدرک شناسایی خود عکس بگیرید.

و یا با استفاده از دکمه Upload file تصویر پاسپورت خود را آپلود و ارسال کنید.

نکات قابل توجه در ارسال عکسی که صرافی لوکال بیت کوین از شما میپذیرد:

عکس ارسالی واضح,روشن بوده و چهار گوشه آن مشخص باشد.

دارای یکی از فرمت های JPG یا PNG باشد.

تصویر رنگی,بدون فلاش بوده و اسکرین شات نباشد.

تبریک مراحل وریفای حساب شما با موفقیت انجام شد

در صورتی که مراحل وریفای حساب در صرافی لوکال بیت کوین

را درست و دقیق طبق راهنمای وریفای حساب در صرافی لوکال بیت کوین انجام داده باشید به زودی مدارک شما جهت وریفای نهایی حساب تایید میشود.

اگر تصویر ارسالی شما دارای مشکلی باشد جهت اصلاح آن به شما اطلاع داده میشود.

حال میتوانید به راحتی به عنوان یک عضو رسمی و تایید شده صرافی لوکال بیت کوین خرید و فروش بیت کوین را انجام دهید.